Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Viva-Club - Hrubieszów

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaViva-Club
AdresProsta 1
Godziny otwarciaPon-Czw12:00-23:00,Ptk 12-2,Sob-Ndz 17- 23
Kontakt tel.0 84 696 23 23
Strona wwwhttp://www.viva-club.net.pl/?news,1
GastronomiaPizza


Viva Club znajduje się centrum miasta Hrubieszowa.

Klub posiada dwa bary: jeden główny na sali z lożami oraz drugi, nieco mniejszy, na sali tanecznej. Wielkim plusem lokalu jest stylowy i nowoczesny wystrój wnętrza specjalnie urządzonego dla potrzeb klubu oraz znakomite wyposażenie tj. oświetlenie i nagłośnienie. Kolorowe neony na konstrukcji umieszczonej pod sufitem dają świetny efekt w połączeniu z ruchomymi głowicami i skanerami, całość dopełnia soczysty dźwięk płynący z wysokiej jakości nagłośnienia.

Klub jest otwarty 7 dni w tygodniu. W piątki organizowane są dyskoteki lub koncerty zespołów z muzyką komercyjną, zaś w soboty można odprężyć się na karaoke lub przy muzyce gitarowej.

W Klubie jest bezpiecznie, ponieważ temu, co dzieje się w środku i przed głównym wejściem przygląda się 11 kamer. Dwunasta jest zainstalowana w sali dla VIP-ów i jest włączana w zależności od potrzeb.

Rezerwacja stolików odbywa się tylko osobiście.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze

Kluby i Puby


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję